1 / 2
SAMSUNG A22 НОВ НЕОТПАКУВАН ОД ТЕЛЕКОМ СО ГАРАНЦИЈА
10.500 МКД
30.05.2022 22:19

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Samsung

Модел:

А22

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Се продава SAMSUNG A22 Нов неотпакуван од Телеком МК со гаранција. Можност за плаќање на рати и бесплатна достава низ цела Македонија.

078/236-543

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од: Претпријатие

SmartFix Mobile
ул. Ванчо Прќе 24
Потврден огласувач
078236543
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам