1 / 11
Philips FP 142 Full Automatic Record Player
80 €
19.02.2022 00:39

Бутел / Скопје

Испраќам по карго    

vo orginalna sostojba komplet ispraven vidi gi site moi oglasi
Philips FP 142
Allgemein

Hersteller: Philips
Modell: FP 142
Typ: Plattenspieler
Baujahre: 1985 - 1987
Neupreis ca.: 300 DM

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Грамофони

Се продава од:

batka
Потврден огласувач
0038975244877
Испрати Е-маил до огласувачот

dual cs-601

0 €

luxman pd-210

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам