1 / 1
Samsung S22 EVROPSKI NOVI - MOBICOM
47.990 МКД
49.990 МКД
30.05.2022 08:05

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Samsung

Модел:

S22

Боја:

White

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

8 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Samsung S22 5g evropski NOVI neotpakovani so 2 godini garancija ZA EVROPSKI PAZAR.
Prakame po Kargo Ekspres niz cela Makedonija.

https://www.facebook.com/mobicomstore/

Tel. 075379133
075500999

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од: Претпријатие

Mobicom Premium Store
Solunska 240, SIROK SOKAK (kamen most)
Потврден огласувач
075379133
075500999
Испрати Е-маил до огласувачот

Xiaomi Note 10 Pro EVROPSKI NOVI - MOBICOM

16990 МКД

Samsung A32 EVROPSKI NOVI - MOBICOM

12990 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам