1 / 1
Електромагнетен вентил за FORD FOCUS 1.6 TDCI
По Договор
22.02.2022 12:21

Штип / Штип

Вршиме испорака по карго
Инфо на 078/213-333 или 078/669-666

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

AUTOKING
Потврден огласувач
078213333
Испрати Е-маил до огласувачот

Дизни за FORD FOCUS 1.6 TDCI

0 €

ABS пумпи за сите видови на возила

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам