1 / 4
Hotel Lumi Drac AL 7 Polupansioni + Prevoz | Picnic Travel
195 €
20.05.2022 11:47

Скопје Центар / Скопје

Хотел Луми - Драч Албанија
✅ 7 Полупансиони -Доурчек и вечера
✅ Превоз
✅ Туристичка такса
🔥Цена од 195 евра по лице
☎️071-209-999 ☎️074-747-606
Линк до понудата: https://rb.gy/ybgda9

Turisticka Agencija Picnic Travel Skopje
www.picnic.mk
Lokacija vo centar karsi Ramstore Mall

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Аранжмани

Се продава од: Претпријатие

Picnic Travel
Sv Kiril i Metodij 36
Потврден огласувач
071209999
Испрати Е-маил до огласувачот

Leto 2022 | Kumburgaz Turcija | Picnic Travel Skopje

149 €

KUMBURGAZ | LETO 2022 | 7D + PR + DORUCOK | PICNIC TRAVEL

125 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам