1 / 7
Type C & MaGSafe aDaPTeri za MacBooK Pro-Air
30 €
16.08.2022 20:07

Гостивар / Гостивар

Type C - Magsafe 1&2 adapter za Macbook Pro i Macbook Air.

Snaga 45W-60W

Cena: 1700den (MagSafe 1&2)
Cena: 3000den (TypeC 45W-65W)

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Полначи / Адаптери за струја

Се продава од:

Buffy Mobile
Ivo Lola Ribar Br.39
Потврден огласувач
070314678
Испрати Е-маил до огласувачот

Apple USB-C Power Adapter 61W

60 €

USB-C to MagSafe 3

25 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам