1 / 11
HYUNDAI GETZ 1.5 CRDI FACELIFT FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY
2.850 €
Цената не е фиксна
2.950 €
11.08.2022 21:49

Велес / Велес

Марка:

Hyundai

Модел:

Getz

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZABELESKA MOZE DA SE PROVERI VO SERVIS PO VAS IZBOR PISMENA GARANCIJA
KOLATA E KUPENA OD PRV SOPSTVENIK
1.5 CRDI NAJDOBRIOT KOREJSKI MOTOR SO LANCE
MNOGU MALA POTROSUVACKA 4L NA 100KM
4 NOVI GUMI

FULL OPREMA

KLIMA
AIRBAG
CENTRALNO SO DALINSKO
2 FABRICKI KLUCA
RADIO
EL NA PROZORI RETROVIZORI
ABS
SERVO VOLAN
I MNOGU DRUGO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AUTOHAUS CAR PORT
Потврден огласувач
079 237 063
Испрати Е-маил до огласувачот

HONDA CIVIC HYBRID 1.3I-VTEC IMA FULL OPREMA NOV UVOZ GERMAN

3850 €

HYUNDAI GETZ 1.1 I FACELIFT FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY

2750 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам