1 / 8
HYUNDAI GETZ 1.1 I FACELIFT FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY
2.750 €
Цената не е фиксна
26.09.2022 21:51

Велес / Велес

Марка:

Hyundai

Модел:

Getz

Година:

2007

Гориво:

Бензин

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZABELESKA MOZE DA SE PROVERI VO SERVIS PO VAS IZBOR PISMENA GARANCIJA
KOLATA E KUPENA OD PRV SOPSTVENIK
MNOGU MALA POTROSUVACKA 5L NA 100KM
4 NOVI GUMI

FULL OPREMA

KLIMA
ABS
AIRBAG
CENTRALNO SO DALINSKO
SERVO VOLAN
EL NA PROZORI RETROVIZORI
I MNOGU DRUGO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AUTOHAUS CAR PORT
Потврден огласувач
079 237 063
Испрати Е-маил до огласувачот

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI COSMO FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY

5950 €

CITROEN C4 PICASSO 1.6 HDI EXCLUSIVE FULL OPREMA NOV UVOZ

3950 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам