1 / 2
Pravosmukalka mala na baterii
300 МКД
27.02.2022 17:39

Струга / Струга

Mala pravosmukalka na bateri se polnit na struja.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Masina za melenje

1000 МКД

Pocnac polnac za akumulator 6,12,24,v

1200 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам