1 / 9
Leto 2022 | Kumburgaz Turcija | Picnic Travel Skopje
149 €
20.05.2022 11:47

Скопје Центар / Скопје

7 Noki + Prevoz + Dorucek = 149evra po lice vo Hotel


Celata ponuda moze da ja razgledate na sledniot
https://rb.gy/qq9l2q

Turisticka Agencija Picnic Travel Skopje
Lokacija: Centar kaj Ramstore Mall
Bul Sv Kiril i Metodij br 36 Skopje
www.picnic.mk
071-209-999 074-747-606

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Аранжмани

Се продава од: Претпријатие

Picnic Travel
Sv Kiril i Metodij 36
Потврден огласувач
071209999
Испрати Е-маил до огласувачот

Odmor vo Turcija | Akka Antedon Hotel *****| Picnic Travel

550 €

KUMBURGAZ | LETO 2022 | 7D + PR + DORUCOK | PICNIC TRAVEL

125 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам