1 / 10
Leto 2022 | Vila Stefi Ksamil Albanija | Picnic Travel Skopj
85 €
20.05.2022 11:47

Скопје Центар / Скопје

ЛЕТО 2022
Ксамил е туристичко место на југот на Албанија (недопрена природа) со тиркизно Јонско море ,мирно место идеално за вашиот одмор.
Студија и апартмани ”СТЕФИ” се наоѓаат на 80м од прекрасната песочна плажа Бела Виста на 100м од центар на градот .
Студија 1/3,и 2/4апп и 2/6апп се опремени со кујна ,фрижидер ,ТВ ,тоалет ,клима ,тераса ,WI-FI
*Климата е вклучена во цената

НАПОМЕНА:
– Цените се дадени за наем на соба/апартман за 7 ноќевања/8 дена (плаќањето е во денари (1 еур = 62 мкд.)
-За уплата на два последователни термини (еден по друг), одобруваме 10% попуст на вториот термин
– Цена за превоз за возрасен 50 евра, за деца (2-11.99 год.) 40 евра
– Поаѓање од Скопје еден ден пред наведените датуми во табелата во 22:00 ч.
– Поаѓање од Ксамил во 15:00 ч.
– Користењето на собите започнува првиот ден од 14:00 часот, а се напуштаат последниот ден до 09:00 часот-
*Хигиената во апартманот за време на престојот ја одржуваат самите гости
*По завршување на вашето летување должни сте да го оставите студиото/Апартманот во чиста состојба .Во случај на причинета штета за време на престојот Корисникот ја надоместува штетата на сопственикот на лице место.
*Во цената на аранжманот каде што е вклучено користење на климата сопственикот има право да реагира и да ја скрати оваа услуга доколку го оставате клима уредот додека сте надвор од собата.

Пикник Травел Скопје
071-209-999 074-747-606
www.picnic.mk

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Аранжмани

Се продава од: Претпријатие

Picnic Travel
Sv Kiril i Metodij 36
Потврден огласувач
071209999
Испрати Е-маил до огласувачот

Hotel Lumi Drac AL 7 Polupansioni + Prevoz | Picnic Travel

195 €

LETO 2022 | CELATA PONUDA NA EDNO MESTO | PIKNIK TRAVEL

49 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам