1 / 8
Stan na 1vi kat sproti apt. Bruno
1 €
27.01.2023 00:54

Кичево

Број на соби:

4

Квадратура:

75 m²

Греење:

Друго

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Se prodava stan od 72 m2 + 6 m2 podrum na 1vi sprat sproti apt Bruno na Boris Kidric. Stanot e idealen kako za ziveenje taka i za biznis. Gleda na ul. Boris Kidric. Cena po dogovor. Povekje informacii na.070318320 Vlatko.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodavaat novi stanovi na Bul. Osloboduvanje

1 €

Se prodava stan vednas do opstina Kicevo

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам