1 / 9
Se prodava kukja od 212m2 vo Tetovo
135.000 €
10.03.2023 15:24

Тетово / Тетово

Број на соби:

8

Квадратура:

212 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

29 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Se prodava kukja od 212m2 vo Tetovo.

Kukjata go ima sledniot raspored:

-podrum ( dve prostorii )

-prizemje ( dnevna soba so kujna i trpezarija, spalna soba, terasa i toalet )

-kat 1 ( dnevna soba so kujna i trpezarija, spalna soba, terasa i toalet )

-kat 2 ( dnevna soba so kujna i trpezarija, spalna soba, terasa i toalet )

Vkupnata površina na parcelata iznesuva 100m2 od koj dvornoto mesto ima 29m2.

Kukjata se prodava namestena.

Cena: 135.000 evra.

Za povekje informacii, obratete se na:

Filip 077641410

Stefani 071345955

Šifra: 253

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Top ponuda na kukja vednash po Gorna Porta - Ohrid

53000 €

Kukja od 230m2 vo Brvenica

125000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам