1 / 1
Сет за нокти за само 1999 денари
1.999 МКД
Цената е фиксна
02.03.2022 23:01

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🔥Почетнички сет за нокти за само 1999 денари🔥
Со доплата од само 299 денари имате можност да додадете електрична турпија во сетот
Сетот се состои од:
-Лампа 54w;
-6 четки за изливање и декорација;
-100 типсови;
-4 гел лакови;
-Билдер гел;
-База;
-Top Coat;
-Прајмер;
-Лепак за типсови;
-Шаблони за изливање;
-100/180 турпија x2;
-Блок турпија;
-Клешта за типсови,
-Клешта кутикули;
-6 бои циркони;

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Маникир и педикир

Се продава од:

Makeup_Shop.mk
Потврден огласувач
070722797
Испрати Е-маил до огласувачот

MANIKIR, PEDIKIR, SMINKA UV/LED LAMPA ZA NOKTI72W

1699 МКД

Рачно изработени потпирачи за маникир и држачи за постери

0 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам