1 / 8
Uvoz od GERMANIJA
1 €
24.06.2022 13:50

Кисела Вода / Скопје

Испраќам по карго    

Se PRODAVAAT ODLICNO SOCUVANI KAKO NOVI ROLERKI, ( koristeni, uvezeni od Germanija ) ; Perai za plivanje, naocari za plivanje.
CENA NA ROLERKITE 1700,00 eden par ili 3.000,00 dva para
CENA NA PERAITE po dogovor
CENA NA NAOCARITE po dogovor

Категорија: Спортска опрема и активности / Ролерки и Скејтборди / Чевли

Се продава од:

tonci
Потврден огласувач
076914126
Испрати Е-маил до огласувачот

UVOZ OD GERMANIJA I BELGIJA

1 €

Uvoz od GERMANIJA

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам