1 / 4
Maska Brend proletna krem jakna br.M/L org. DIESEL
1.500 МКД
Цената е фиксна
18.04.2022 18:37

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

L

Боја:

Окер

Maska Brend jakna proleten model org.Diesel br.L no moze i M
Moderna kvalitetna idealna za ova vreme
Cena 3000.
Namalena 2500
Denes 1500

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

Germanki maski maici br.L FISCHER i POLO Ralph Lauren

1 МКД

Germankski Brend dzeperi/dzemper,bluza br.L/XL /XXL

800 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам