1 / 5
VW Caddy 2.0SDI
4.600 €
26.05.2023 13:25

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Caddy

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Зелена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

51 kw / 69 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

VW Caddy 2.0SDI
*2007g
*212.000km
*51kW
*4600€
Возилото има носивост 600кг. и е во перфектна состојба.
Увезено е од Швајцарија со сите платени давачки до регистрација.
Цената е без вклучен ДДВ.
Повеќе инфо на 072-225-477.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ruse Komerc
Потврден огласувач
072/225-477
Испрати Е-маил до огласувачот

Fiat Scudo 2.0JTD

6200 €

VW Caddy 2.0 TDI 4Motion

7990 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам