1 / 9
Se izdava stan od 43m2 vo Skopje - Taftalidze
280 €
08.03.2022 10:29

Карпош / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

43 m²

Греење:

Струја

Спрат:

7 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Северозапад

Se izdava stan vo Skopje-Taftalidže na ulica Praška.

Stanot ima vkupno 43m2 i go ima sledniot raspored:

-dnevna soba so trpezarija i kujna

-spalna soba

-terasa

-hodnik

-toalet.

Stanot e nov i istiot e kompletno opremen.

Cena: 280 evra/mesečno.

Za poveḱe informacii, obratete se na:

Filip 077641410

Stefani 071345955

Šifra: 257

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava stan od 50m2 vo Skopje – Aerodrom

65000 €

Se prodava stan vo Taftalidže – Skopje

850 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам