1 / 3
Playstation 5 - PS5 controller stand
300 МКД
08.08.2022 16:37

Кисела Вода / Скопје

Se prodava nov drzac/postolje za PS5 kontroler.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам