1 / 4
ПАРЦЕЛА ОД 650 М2-КАЈ МИГРОС
17 €
Цената не е фиксна
11.04.2022 12:10

Битола / Битола

Квадратура:

632 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Плацот е во непосредна близина после Мигрос со директен пристап од главниот пат(Битола-Ресен).Плацот според локацијата погоден би бил за викендица бидејќи се наоѓа во чиста и мирна околина.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Агенција за недвижности ИТОН-БС
Ул.Климент Охридски 35/1 Пелагонка 2
Потврден огласувач
071/56 33 85
075/24 11 02
Испрати Е-маил до огласувачот

НИВА кај г.OРИЗАРИ

5000 €

ЗЕМЈОДЕЛСКА ПАРЦЕЛА ОД 37800 м2-Кременица

80 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам