1 / 3
ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА Касарна-Стрчин
90 €
Цената не е фиксна
23.09.2022 09:35

Битола / Битола

Квадратура:

650 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Градежната парцела според ДУП е со намена за градба Д3 од кои 40 % се со намена А4,Б1 ,Б2,Б3,Б4,Б6 и В3.Атрактивна локација за комерцијални деловни намени.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Агенција за недвижности ИТОН-БС
Ул.Климент Охридски 35/1 Пелагонка 2
Потврден огласувач
071/56 33 85
075/24 11 02
Испрати Е-маил до огласувачот

ПЛАЦ 660М2 - ГОРЕН ДЕЛ ОД ДИХОВО

12000 €

ПАРЦЕЛА ОД 776м2 НА ПАТОТ ЗА ДИХОВО

12 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам