1 / 12
атрактивна нова куќа со голем плац
135.000 €
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.03.2022 23:58

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

8

Квадратура:

600 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

600 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

2020

Број на балкони:

Тераса + 4 Балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Бардовци,нова населба

Одлична понуда само во агенција "ЧАНАК".
Се продава НОВА КУЌА-КАРАБИНА со голем плац на феноменална локација во Бардовци,(во новата населба)
-ПЛАЦ: 600м2
-КАТНОСТ: подрум+2 ката+поткровје
РАСПОРЕД
-дневна соба со кујна(посебно),трпезарија и тераса
- 4 спални соби
- 3 големи бањи
- 1 мало вц
- 3 подруми
- 4 балкони
*куќата се продава во оваа фаза
Телефон за контакт:
078/ 271 777
071/ 280 333
070/ 397 444

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

Atraktivna nova kuća na Ilindenska -STANBENO DELOVEN OBJEKT

279999 €

Fenomenalna kuća so dva posebni vleza kaj stara gradinka

359999 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам