1 / 12
PEUGEOT 1007 1.4 HDI FACELIFT 2007 GOD FULL OPREMA NOV UVOZ
2.950 €
Цената не е фиксна
18.01.2023 08:52

Велес / Велес

Марка:

Peugeot

Модел:

1007

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

078 265 233 NA VIBER
KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZABELESKA MOZE DA SE PROVERI VO SERVIS PO VAS IZBOR PISMENA GARANCIJA
KOLATA E KUPENA OD PRV SOPSTVENIK
1.4 HDI NAJDOBRIOT DIZEL MOTOR
KATALIZATOR E NA NEJZE NEMA DIMENJE
DVETE VRATI ELEKTRICNI FUKCIONIRA ODLICNO
MNOGU MALA POTROSUVACKA 4L NA 100KM
4 NOVI GUMI

FULL OPREMA

KLIMATRONIK
BORTKOPLUTER
10 X AIRBAG
RADIO CD AUX
CENTRALNO SO DALINSKO
ELEKTRICNI VRATI
EL NA PROZORI RETROVIZORI
ABS.ESP
I MNOGU DRUGO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AUTOHAUS CAR PORT
Потврден огласувач
078 265 233
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам