1 / 5
KENWOOD KR V86R
150 €
18.03.2022 09:22

Кисела Вода / Скопје

EDEN OD PODOBRITE RESIVERI NA KENWOOD VO PERFEKTNA SOSTOJBA
2x80W na 8ohm

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од: Претпријатие

WiAudio
Hristo Tatarcev
Потврден огласувач
077855515
Испрати Е-маил до огласувачот

CAMBRIDGE AUDIO

300 €

DENON DRA 275RD

100 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам