1 / 4
Se prodava kuca vo Tetovcanka
305.000 €
Цената е фиксна
17.09.2022 13:55

Тетово / Тетово

Број на соби:

10

Квадратура:

411 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

287 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1990

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Tetovcanka

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo naselba Tetovcanka.
_______________
▪️ Katnost: Po+3
▪️ Plac: 411m2
▪️ Dvorno mesto: 287m2
▪️ Vkupno stanben prostor: 372m2
▪️ Podrumi
▪️ Garazha
_______________
▪️ Kucata e na 3 sprata so golem dvor.
▪️ Kucata mozhe da se koristi kako 3 zasebni stana, sekoj kat ima zaseben vlez i sekoj kat ima 124m2.
_______________
▪️ Raspored na kat:
‣ Golem salon
‣ Zasebna kujna
‣ Zasebna trpezarija
‣ Hodnika x 2
‣ Spalna x 2
‣ Balkon x 2
‣ Banja
_______________
Cena:
➧305.000€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Kuka so lokal vo Tetovo

175000 €

kuca vo super sostojba so mnogu eftina cena

39990 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам