1 / 12
Audi A6 2.0 TDI
14.600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.03.2022 08:33

Виница / Виница

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Возилото е во моја сопственост од 2020 и јас сум вториот газда. Беше на гемански таблици и од пред две недели е ставено на бугарски. Возилото е во одлична состојба, километрите се реални, може проверка било каде.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Deni
Потврден огласувач
075991566
Испрати Е-маил до огласувачот

Audi A6 2.0 TDI

14600 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам