1 / 8
Apple USB-C Power Adapter 61W
60 €
03.11.2022 23:16

Гостивар / Гостивар

Se prodava apple USB C adapter za macbook… 61W ( imam i kopija so poeftina cena, ima sliki i na kopijata )


Cena: 120eu (usb + adapter)
Cena: 65eu (adapet)
Cena: 65eu (usb cabel)
Cena: 40eu (copy-adapter)
Cena: 30eu (copy-usb)

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / Полначи / Адаптери за струја

Се продава од:

Buffy Mobile
Ivo Lola Ribar Br.39
Потврден огласувач
070314678
Испрати Е-маил до огласувачот

Apple USB-C Power Adapter 61W

60 €

ADAPTER TYPE C - Apple•Lenovo•Asus•Dell•Huawei

50 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам