1 / 11
PUMA Leader VT Fresh - Original !!!
1.200 МКД
27.11.2022 21:15

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

>46

Боја:

Црна

Se prodavaat original patiki PUMA Leader VT Fresh" , so golemina br. 47 (31 sm)
Patikite se odlicno socuvani , udobni i lesni, doneseni od stranstvo.

Cena .......... 1200 den

Tel.077 75 27 75
(Viber 076444076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

ADIDAS PATIKI ORIGINAL - NOVI !!!!

1490 МКД

SKECHERS patiki – Original !!!

1300 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам