1 / 2
JORDAN B-FLY - Original !!!
1.800 МКД
31.07.2022 23:26

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

45

Боја:

Црна

**************** P R O D A D E N I *******************
Se prodavaat original patiki JORDAN B-Flay Anthracite black (Elephant print) , so golemina 45,5 (29,5cm).
Patikite se odlicno socuvani ,udobni i lesni, doneseni se od stranstvo.

Cena...... 1800 den

Tel. 077 75 27 75
(Viber 076444076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

NIKE AIRMAX 200 - Original

1800 МКД

UNDER ARMOUR CHARGED - Original !!!

1500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам