1 / 7
Land Rover se prodava moze i zamena
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.03.2023 00:22

Охрид / Охрид

Марка:

LandRover

Модел:

Друг модел

Година:

1980

Гориво:

Дизел

Километри:

45000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava edinstven vo MK od taa godina i toj model original, , jeep Land Rover model 109 D od 1966 godina original e sve na nego, momentalno se sprema za registracija
Sve e funkcionalno na nego , Mozna e zamena za vozilo so 7 sedista po moznost benzin plin,ili kamion za slep sluzba
cena na Land Roverot e 7,500 evra
tel 078-998-235

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

ohrid
Потврден огласувач
1234567890
Испрати Е-маил до огласувачот

stolarska rabotilnica izrabotuva

1 €

Antikvitet prodavam kozna papka so reljef

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам