1 / 2
NIKE Kaishi - Original !!!
1.200 МКД
26.06.2022 21:43

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

45

Боја:

Бела

*************P R O D A D E N I ***************

Se prodavaat original patiki NIKE Kaishi so golemina br. 45,5 (29,5 cm).Patikite se odlicno socuvani, mnogu udobni i lesni ,doneseni od stranstvo.

Cena .......... 1200 den

Tel.077 75 27 75
(Viber 076444076)

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077 752 775
Испрати Е-маил до огласувачот

ADIDAS ADIPRENE - Original !!!

1500 МКД

JORDAN ULTRA FLY - Original !!!

0 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам