1 / 8
bose model ps38 iii powered subwoofer
По Договор
31.03.2022 23:53

Бутел / Скопје

Испраќам по карго    

se prodava samo aktivniot vufer bose 38 serja 3 vo odlicna tehnicka i estetska sostojba so orginalniot kabel za priklucok za dvd playerot vidi sliki orginalni vidi gi site moi oglasi
About the Bose® Lifestyle® 38 Series III
bass module: 8-1/16"W x 13"H x 21-13/16"D

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

batka
Потврден огласувач
0038975244877
Испрати Е-маил до огласувачот

Monitor Audio Silver S10

0 €

bose model ps38 iii powered subwoofer

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам