1 / 2
Tamron za Nikon 90mm macro
420 €
Цената не е фиксна
430 €
29.05.2022 00:30

Скопје Центар / Скопје

Резолуција:

Од 41 Мегапиксели

Марка:

Nikon

Objektiv Tamron 90mm f2.8 za Nikon
Nov od USA
Dodatak i 3 filteri
Kontakt viber&whatsapp
+38349343536

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

PhotoPro
Skopje
Потврден огласувач
+38349343536
Испрати Е-маил до огласувачот

Nikon 10-24mm DX nov

290 €

Canon LP-E23 + Dual Charger

15 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам