1 / 5
Nikon 18-200mm objektiv
240 €
Цената не е фиксна
250 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.05.2022 09:11

Скопје Центар / Скопје

Резолуција:

Од 41 Мегапиксели

Марка:

Nikon

Nikon 18-200mm objektiv
Od Svajcarija

Kontakt viber&whatsapp
+38349343536

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Се продава од:

PhotoPro
Skopje
Потврден огласувач
+38349343536
Испрати Е-маил до огласувачот

Nikon Keymission 360

180 €

Canon 77D

600 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам