1 / 1
Nokia postar model.
200 МКД
05.04.2022 17:21

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Nokia

Модел:

8310

Боја:

Red

Интерна меморија:

до 1 GB

РАМ меморија:

1 GB

Големина на екранот:

До 4" инчи

Nokia postar model.Delumno ispraven.Ekran ispraven, vrskata so maticnata vo prekin, elektronika ispravna, dolen del od tstaura ispraven, baterija ispravna, kutija mehanicki raspadnata.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071248974 070676929
Испрати Е-маил до огласувачот

Prodavam Alcatel One Touch Idol Mini

3000 МКД

Kupuvam Nokia.

300 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам