1 / 10
MAZDA 3 1.6 HDI ** REDIZAJN MODEL 2008 ** (komplet servis)
3.650 €
3.950 €
16.06.2022 09:54

Битола / Битола

Марка:

Mazda

Модел:

3

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Mazda 3 1.6 HDI.

Odicno socuvana, totalno ispravna.

Odlicni zimski gumi.

Prevozeni 192 000 km, golem servis (rebrast kaish, zategaci, vodna pumpa izvrsen na 176 000 km)

Notarska garancija na prevozeni kilometri, mozna proverka.

Uvezena od Slovenjja, plateni davacki do registracija.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
075880907
Испрати Е-маил до огласувачот

*** RENAULT SCENIC *** 1.5 DCI *** 78 KW ***

5450 €

*** MAZDA 3 1.6 HDI *** REDIZAJN MODEL 2008 *** 66 KW ***

3650 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам