1 / 10
Fenomenalna kuća so dva posebni vleza kaj stara gradinka
359.999 €
21.12.2022 15:22

Тетово / Тетово

Број на соби:

8

Квадратура:

430 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

310 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2008

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Centar

🥇 Odlična ponuda 🥇
vo agencija Chanak .
Se prodava fenomenalna kuća so dva posebni vleza, so golem dvor na atraktivna lokacija vo strogiot centar na gradot

📏POVRŠINA:
► Plac 430 m2
► Stan.pov 360 m2
► Dvorno mesto 310 m2
⛳️ LOKACIJA: Strog centar (vo blizina na stara gradinka)
► RASPORED: Kat: 1,2
• Dnevna soba so kujna i trpezarija
• Spalna soba 1
• Spalna soba 2
• Spalna soba 3
• Banja
• Terasa

Za dopolnitelni informacii može da ne kontaktirate vo bilo koe vreme vo tekot na denot.
Info: ☎️ 078/449-989
WhatsApp: 078/449-989
Viber: 078/449-989

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava kat od kuća vo Čapčoo Sokače!

57999 €

Prodažba na nov stanbeno - deloven objekt vo centar

173000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам