1 / 9
ДАРМА ДОМА издава ПРАЗЕН 3_собен стан во Центар !
450 €
06.10.2022 13:17

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

75 m²

Греење:

Централно

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Запад

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Центар на Улица Македонија, поседува 75 м2, 3 соби, дневна и 2 спални, Се издава ПРАЗЕН, греење на парно, балкон, 2 бањи, засебна кујна, реновиран комплет, гардеробер во ходник, ИМА УПОТРЕБНА ДОЗВОЛА ЗА ДЕЛОВЕН, вселив веднаш...


цена-450 евра

шифра 24665

контакт тел: 078/219-508

Погледнете ја целосната понуда на имоти на нашата web страна
www.darmadoma.com.mk
e-mail: darmadom.info@gmail.com
https://www.facebook.com/RealEstateDarmaDomaSkopje/

 REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

REAL ESTATE SKOPJE ДАРМА ДОМА
ул. Љубљанска бр.16-1/10 Скопје - Карпош
Потврден огласувач
078/219-508
Испрати Е-маил до огласувачот

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Аеродром !

450 €

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Кисела Вода !

230 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам