1 / 12
CITROEN C3 1.1 CNG BENZIN-METAN FACELIFT 2007 GOD FULL OPREM
2.950 €
Цената не е фиксна
11.08.2022 21:48

Велес / Велес

Марка:

Citroen

Модел:

C3

Година:

2007

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

KOLATA E NOV UVOZ OD ITALIJA NEMA NITI EDNA ZABELESKA PO KOLATA UNIKATNA BENZIN METAN ODLICNO FUKCIONIRA
MNOGU MALA POTROSUVACKA
200 DEN 100 KM
4 NOVI GUMI
FULL OPREMA

KLIMA FUKCIONIRA
ABS.ESP
EL NA PROZORI RETROVIZORI
CENTRALNO SO DALINSKO
SERVO VOLAN
10 X AIRBAG
I MNOGU DRUGO

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AUTOHAUS CAR PORT
Потврден огласувач
079 237 063
Испрати Е-маил до огласувачот

PEUGEOT 1007 1.4 HDI FACELIFT 2007 GOD FULL OPREMA NOV UVOZ

2950 €

VW GOLF 6 1.6 TDI HIGHLINE FULL OPREMA UVOZ CH

5950 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам