1 / 1
SEZONSKI POPUST OD 20%DO 50% NA CELA ROBA
1 МКД
Цената е фиксна
17.04.2022 06:19

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Тренерки

Големина:

L

Боја:

Зелена

Pravime sezonski popust akcija na celata roba sto ja nudime od 20% do 50 % popust
Germanski brend artikli obleka obuvki tehnika po namaleni ceni
Prasajte za popust na viber za koj artikl ve interesira i bidete iznenadeni

Eve link od robata sto ja nudime

https://m.reklama5.mk/PremiumDetails?id=885795

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

Germanski Nov brend maski zimski kaput/palto br.M %%%

1200 МКД

Germanski brend maski maici br.XXL %povolno%

800 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам