1 / 3
ПЛАЦ ВО МАВРОВО
По Договор
29.09.2022 11:02

Маврово и Ростуша / Гостивар

Квадратура:

1692 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава плац во Маврово од 1692 м2.
Се наоѓа во градежен реон и поседува чист имотен лист без никакви прибелешки (товари)
Поради добрата местоположба преку целиот ден плацот е изложен на сонце.
Се наоѓа на мирна локација и е опкружен со прекрасна природа и има прекрасен поглед.
До плацот има пристапен пат, струја и вода.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

Кат-стар про Недвижности
ул. Душко Поповиќ бр.2а (Гостивар) [][][] ул. Њуделхиска бр.4-4 (Скопје)
Потврден огласувач
078377777 071339504
Испрати Е-маил до огласувачот

ПЛАЦ ВО ВИЗБЕГОВО

45 €

АТРАКТИВЕН ПЛАЦ ВО КАМНИК

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам