1 / 11
Ford Transit 2.2 TDCi, Klima, 2013 god
10.500 €
Со вклучен ДДВ
10.900 €
Денес 15:03

Карпош / Скопје

Ford Transit 2.2 TdCi
2013 godina

* Klima
* Servisirano
* 240.000 km

Cena so vklucen DDV 11.999 eur

Best Auto
ul.Kacanicki pat bb
Industriska Zona Vizbegovo
Tel. 070229000
www.bestauto.mk
info@bestauto.mk


Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од: Претпријатие

Best Auto
Kacanicki Pat bb, Vizbegovo
Потврден огласувач
070229000
Испрати Е-маил до огласувачот

Volkswagen Passat 2.0 TDI 150ks, DSG, Highline

16900 €

Audi A3 1.6 TDI 105 ks, 2009 godina

7250 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам