1 / 11
iPhone 11 64GB Full Pack Extra Sochuvan
21.000 МКД
22.500 МКД
24.06.2022 12:51

Кратово

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

11

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

📲 iPhone 11 Black
▪️ 64GB / 4GB Ram
▫️ Face ID ✅
▪️ True Tone ✅
▫️ Battery Health 84% 🔋
▪️ Neverlock - Raboti na site karticki
▫️ Kompletno ispraven i funkcionalen !
▪️ Full Pack - Kutija, Originalen Polnach🔌
▫️ Gratis maska i staklena folija
▪️ Telefonot ne e otvaran i ne e servisiran !!!
💶 Cena: 21000den FIKSNA - Bez Zameni !!!
📞 075-571-399 📞
📍 Lokacija: Kratovo

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Simon
Потврден огласувач
075571399
Испрати Е-маил до огласувачот

iPhone 11 Pro Max 64GB EXTRA SOCHUVAN

520 МКД

iPhone XR 64GB EXTRA SOCHUVAN

14500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам