1 / 3
Germanska Brend trenerka br.M NIKE JUVENTUS
1.000 МКД
Цената е фиксна
21.05.2022 10:56

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Тренерки

Големина:

M

Боја:

Сина

Preubava germanska brend trenerka NIKE Juventus br M/L.
Preubav materiajl i model
Cena 2000..namalena 1200
Denes 1000

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

Germanska brend zolta jakna/suskavec XL/XXL %""

1000 МКД

Germanski brend pantaloni/bermudi br.XL/XXL HILFIGER%%

1000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам