1 / 8
Dvosoben stan vo Centar, Kapishtec - Zebra
300 €
03.05.2022 12:10

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

40 m²

Греење:

Централно

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2010

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Kapishtec, Zebra

ШИФРА- 386

„ДЕЛТА„ Агенција за недвижности изнајмува двособен стан во Центар, Капиштец спроти Зебра. Станот е убаво наместен, на 5мин. од Клинички Центар и Рамстор Мол
* вселив од 1.5.2022г.
- 40м2
- кујна + дневна
- спална
- бања
- тераса
- 3/5 кат
- централно греење

Цена: 300еур + режиски трошоци

☎ 075 445 667
071 343 224
071 343 221

✉ deltanedviznosti1@gmail.com

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од: Претпријатие

"ДЕЛТА" агенција за недвижности
Потврден огласувач
+389 75 445 667
Испрати Е-маил до огласувачот

ULTRA LUKSUZEN STAN VO CENTAR, VODNO

2500 €

SE IZDAVA NOV NEVSELUVAN DVOSOBEN STAN VO DZEVAHIR KULA C

350 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам