1 / 8
Germanski brend duks/dukseri/trenerka br.L %%
700 МКД
Цената е фиксна
10.06.2022 15:31

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Тренерки

Големина:

L

Боја:

Сива

Kako NOVI germanski brend dukseri broj L i XL.
Kvalitetni moderni proletni modeli
Cena na edna 1600.
Namalena edna 700


Za kupuvanje poveke artikli pogolem popust
Pogore na stranata mozete da gi pogledate i drugite oglasi od robata sto ja nudime

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

Germanska brend jakna br.M/L org TOM TAILOR so perduvi

2500 МКД

Germanska brend jakna/suskavec br.S/M

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам