1 / 4
Se prodava kukja so dva lokala vo naselba Saat Maalo Tetovo
220.000 €
15.04.2022 20:06

Тетово / Тетово

Број на соби:

6

Квадратура:

126 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

101 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Saat Maalo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo naselba Saat Maalo vo Tetovo.
_______________
▪️ Katnost: P+1
▪️ Plac: 175m2
▪️ Dvorno mesto: 101m2
▪️ Vkupno stanben prostor: 126m2
_______________
▪️ Kukjata e lepenka od dvete strani.
▪️ Kukjata ima dva lokala.
_______________
Cena:
➧220.000€

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏠

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava kukja vo s.Falishe, Tetovo

179000 €

Kukja vo Capce Sokace od 203m2

75000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам