1 / 4
Lancia Delta 2.0 mjet 170k.s 121kw 2010god
4.900 €
05.05.2022 11:30

Виница / Виница

Марка:

Lancia

Модел:

Delta

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

121 kw / 165 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Voziloto e vo ekstra sostojba redovno servisirano,registrirana do 06.07.2022 god.
Moze da se vidi vo sekoe vreme!
Tel za kontakt
071/441-444

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AUTOSTRUJA 2022
slavco stojmenski br 50
Потврден огласувач
071441444
Испрати Е-маил до огласувачот

Rukavec Mercedes C220

1 €

Sepa Ford Focus

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам