1 / 12
FIAT DUCATO 2.3 JTDM - SLEP
21.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.06.2022 10:51

Делчево / Делчево

FIAT DUCATO
2.3 JTDM
KM 70.000
GOD 2015

REGISTRIRANI DO
FEBRUAR - 2023

ZA INFO BROKER AUTO DELCEVO
TEL...070 731 589

Категорија: Моторни Возила / Шлеп служба

Се продава од:

BROKER AUTO
Bulevar Makedonija A3
Потврден огласувач
070 731 589
Испрати Е-маил до огласувачот

VW BORA 1.9 TDI

2900 €

VW GOLF VI 1.6 TDI

7150 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам