Се продава лозје
10.000 €
19.04.2022 15:46

Росоман / Кавадарци

Квадратура:

10000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава лозје од сортата смедеревка во непосредна близина на с.Паликура, Росоман

тел. моб.070239381 и 071219504

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Aleksandar Atanasovski
Потврден огласувач
0038971219504
Испрати Е-маил до огласувачот

Се продава лозје

10000 €

Се продава лозје

5 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам